GENÇLERİN “HAKAN ABİSİ” OLDU!
Image

GENÇLERİN “HAKAN ABİSİ” OLDU!


Rol aldığı dizi ve filmlerle milyonlarca seyirciye ulaşan usta oyuncu Hakan Bilgin 3 yıldır devam ettirdiği  “Farkındalığın Farkı” adlı semineriyle  de gençlere ilham kaynağı oluyor. 

Son günlerde hem ‘ Ege’nin Hamsisi’  dizisi ve hem de ‘Çakallarla Dans 5’  sinema filmiyle sevenleriyle buluşan Hakan Bilgin, aynı zamanda gençler için Türkiye’yi il il dolaşmaya devam ediyor.

“Farkındalığın Farkı” adlı semineriyle 3 yıldır gençlerle buluşan usta oyuncu, şimdiye kadar  yüzden fazla yerde, 40 binin üzerinde gençle bir araya geldi.

BU GÜZELLİĞİN HAYALİNİ BİLE KURAMAZDIM!

Gençlerin önyargılarını yıkmak ve onlara  farklılıklarımızla bir bütün olduğumuzu anlatmak için yola çıktığını  belirten  Bilgin “ Birbirimizden çok şey öğreniyoruz. Farklı farklı olsak da birbirimize ihtiyacımız olduğunu konuşuyoruz. Şu anda en büyük mutluluğum gençlerle buluşmak. Hayalini bile kuramazdım bu güzelliğin”  diyor.

Resmi kurumlardan ve eğitimcilerden seminerle ilgili çok güzel yorumlar aldığını söyleyen Bilgin, gençler istediği sürece onlarla birlikte olmaya devam edeceğini vurguluyor.