BURAK DEMİR’İN ŞİİR AŞKI!
Image

BURAK DEMİR’İN ŞİİR AŞKI!


Önümüzdeki günlerde “Köpek” adlı tiyatro oyunuyla tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanan Burak Demir “Ölçüsüzler” adını verdiği doğaçlama şiir dinletisiyle de sevenlerine duygu yüklü anlar yaşatmaya devam ediyor.

 

Sevilen oyuncu Burak Demir, gitar eşliğinde çeşitli şairlerden seçtiği aşk temalı şiirler ile sevenleriyle buluşuyor. Doğaçlama olan dinleti için prova yapmadıklarını belirten oyuncu, sevenlerinden sosyal medya üzerinden de istekler geldiğini belirtiyor.

 

Dinletinin gördüğü ilgiden çok mutlu olduğunu ve böyle güzel bir etkiyle karşılaşacağını beklemediğini söyleyen Demir “Arkadaşlarım yıllardır hemen her buluşmada bana şiir okuturlardı. Ben de bundan her zaman çok büyük keyif alıyordum. Şiirler eşliğinde seyirciyle buluşma fikri ise 2 yıldır aklımda olan bir şeydi. Ama bu kadar güzel etkilerle karşılacağımı düşünmemiştim” diyor.

 

Arada kendisinin de bir şeyler karaladığını; ama yazdıklarına şiir demenin şairlere haksızlık olacağını vurgulayan oyuncu, en sevdiği şarilerin ise Nazım Hikmet, Can Yücel ve Cemal Süreya olduğunu söylüyor.